Mezoterapi ile zayıflama


Olmuyor olmuyor olmuyor!Ne yaparsam yapayım bir türlü kilo veremiyorum diyenlerdenseniz sizin için bir çözüm yolu var biraz maliyetlide olsa.Olsun ben her şeye razıyım yeterki zayiflayayim  para hiç önemli değil diyorsanız buyrun...Mezoterapi İle Zayıflama
Evet sizinde malumunuzki teknolojik gelişmeler sağlık sektörünüde etkiledi.Yeni çıkan cihazlarla birlikte hem yorulmadan hemde kısa zamanda kalıcı bölgesel zayıflamaniz mümkün.Ama dediğim gibi klasik zayıflama yöntemlerine göre biraz maliyetli.

Nedir Bu Mezoterapi
Kilo verme sektöründe kalıcılığı tartışmasız olan mezoterapi iğneli ve iğnesiz olarak faydalanabileceğiniz iki yöntem bulunmaktadır.Biraz daha açacak olursak mezonun kelime anlamı orta demektir.Yani  ortadan kasıt olarak cildin orta tabakasına uygulanan tedavi edici yöntemdir.Eğer iğne korkunuz varsa hiç korkmayın iğnelerin ucu kıl kadar.Kisacasi anlayacağınız bu kıl kadar uçlu iğnelerle vücudunuzun orta tabakasına zayıflamaya yardımcı ilaçlar enjekte ediliyor.Bu ilaçlar sayesinde yağ yakimindan sorumlu lipoz enzimi uyarılıyor ve zayifliyorsunuz.
İlk olarak Fransa'da çıkan bu tedavi yöntemi yıllardan beri uygulanır olup zayıflattığı da kesin olarak kanıtlanmıştır.

Mezoterapi ile zayıflama ya karar verdiniz ama iğneden korkuyorsanız gerçekten korkmaniza gerek yok asla acılı bir işlem değil.Tarif etmek gerekirse sadece bir sivrisinek ısırığı acısı kadar.Ve anestezi gibi islemelerede gerek duyulmuyor sadece 3 seansta gözle görülür bir etkiye sahip.

Mezoterapi ile kilo verme işlemini uzman bir kişiye yaptırmanız çok önemli bunun için iyi bir araştırma yapmayı unutmayın.Sonuçda bedene ilaç veriliyor ve bir tedavi söz konusu yanlış ellerle yapılan mezoterapi kişide sorunlara neden olabilir aman diyim.

Mezoterapi öyle bir sistemki sadece zayıflama için kullanılmıyor.Cilt sorunlarında,eklem sorunlarında,saç dökülmesi sorunlarında da kullanılmakta ve zayıflamada olduğu kadar bu alanlardada etkiye sahip.


Mezoterapi ile bölgesel zayıflamak adına güzel bir yöntem.Mesela bel çevresindeki yağlar verilmesi en en zor olan yağ  çeşididir.Spor yaparsınız yediklerinize dikkat edersiniz diğer bölgeleriniz zayiflarken bel bölgeniz olduğu yerde sayar.İste bu gibi durum söz konusuysa mezoterapiyi denemenizde fayda var. Eğer yılmadan ve düzenli bir şekilde mezoterapiye devam ederseniz 10 seans sonunda 15cm incelme ve 8-9 kilogram verebilirsiniz.
Unutmadan söyleyeyim eğer kalp, şeker, böbrek rahatsızlığınız varsa veyahut hamile iseniz kesinlikle mezoterapiyi denemeyin.
Ve sonuç olarak mezoterapiyi denediniz ve zayifladiniz.Tamam tedavim bitti artık istediğim kadar yiyebilirim diyorsanız yanılırsınız.Eğer boğazınızı tutmazsaniz bunyeniz eskisinden daha fazla kilo alır.Yani zayıflamak için tek yol dengeli beslenmek.

Yorumlar